Гроші на бізнес: першого лютого стартувала програма “єРобота”

Мікрогранти на створення або розвиток власного бізнесу є найбільш популярною програмою проєкту «єРобота». Торік у рамках цієї програми на Сумщині видали 125 мікрогрантів на суму понад 28 млн. грн, що гарантує створення 280 робочих місць. У 2023 році «єРобота» продовжила існування, перша хвиля якої стартувала 1 лютого. За програмою можна отримати мікрогрант на старт або розвиток бізнесу від 50 до 250 тис грн. Обов'язковою умовою є створення 1-2 нових робочих місць залежно від суми мікрогранту.

11:12 17.02.2023

Час повертати своє! Міністерство внутрішніх справ оголосило про формування штурмових бригад "Гвардія наступу"

Міністерство внутрішніх справ оголосило про формування штурмових бригад Гвардія наступу. До них можуть вступити добровольці, які хочуть допомогти державі вигнати російських загарбників та звільнити тимчасово окуповані території України.

13:40 06.02.2023

У січні майже 300 зареєстрованих безробітних  залучено до суспільно корисних робіт

У січні майже 300 зареєстрованих безробітних залучено до суспільно корисних робіт

Обласна служба зайнятості, виконуючи основну функцію – працевлаштування безробітних, вибудовує свою роботу з максимальною користю для суспільства. Нині, пристосовуючись до умов воєнного стану.

14:29 31.01.2023

Роботодавцю -  компенсація ЄСВ, безробітному – гарантоване робоче місце

Роботодавцю - компенсація ЄСВ, безробітному – гарантоване робоче місце

Воєнний стан в нашій державі не скасовує соціального захисту своїх громадян. Зокрема, підтримуючи роботодавців, щоби вони максимально зберігали робочі місця та не скорочували виробництво, уряд надає можливість нашим співвітчизникам не втратити надій на завтрашній день та фінансово утримувати свої сім’ї.

15:38 11.01.2023