Ворожбянська міська громада

Дата: від до Скинути

Дорожня карта для постраждалого цивільного населення Ворожбянської міської територіальної громади на випадок виникнення потреби психологічної допомоги

Спеціалісти, які можуть надати психологічну допомогу дітям закладів освіти Ворожбянської міської ради  на випадок виникнення потреби:

13:20 30.08.2023

Отримання відповідей на запитання щодо реєстрації та застосування РРО/ПРРО

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує платникам податків Сумщини, що Контакт-центр ДПС на постійній основі надає фізичним та юридичним особам інформаційно-довідкові послуги з питань реєстрації та застосування РРО/ПРРО.

10:47 18.08.2023

Державна підтримка бізнесу в питаннях фіскалізації розрахункових операцій

Державна податкова служба України в умовах військового часу продовжує роботу із вдосконалення функціоналу безоплатного ПРРО, створюючи бізнесу зручні умови для виконання вимог щодо фіскалізації розрахункових операцій.

10:43 18.08.2023

Реєстрація програмного РРО: які дії?

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує платникам податків Сумщини, що   програмний реєстратор розрахункових операцій, або ПРРО – це програма, яку можна встановити на смартфон, планшет, комп’ютер чи будь-який інший гаджет, який має операційну систему та підключення до мережі Інтернет.

10:40 18.08.2023

Правовий дайджест реформ щодо захисту ВПО

ГО "Зелена альтернатива України" надсилає Правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб постраждалих у збройній агресії за період березень-червень 2023 р.

10:26 18.08.2023

З метою соціальної захищеності осіб похилого віку та осіб з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах».

11:35 27.07.2023