Увага! Хімічний обробіток посівів сої гербіцидами

ТОВ "Білопілля Агро" повідомляє, що з 01.06.2023 року по 01.07.2023 року буде проводити хімічний обробіток посівів сої гербіцидами: ЮНІ-ГРАС, Фюзілад, Хармоні, Базарган з додаванням прилипача Тренд 90 на території Ворожбянської міської ради, дані препарати не токсичні для бджіл. Препарати сертифіковані та дозволені для використання на території України.

13:15 01.06.2023

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ: ІНСТРУКЦІЯ З НАЛАШТУВАННЯ ТЮНЕРУ DVB-T2 НА КАНАЛИ МХ-7

Сьогодні запускається тестовому режимі мультиплекс МХ7. Як налаштувати тюнер, щоб переглядати канали цієї національної цифрової телевізійної мережі мовлення? Дивіться інструкцію нижче

10:14 01.06.2023

На Сумщині з початку року понад 200 осіб отримали ваучери на навчання

Однією із дієвих послуг служби зайнятості щодо сприяння підвищенню конкурентоспроможності громадян на ринку праці є видача ваучерів на навчання. Це реальний шанс для громадян певних категорій здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію, а роботодавцям –мати кваліфікований персонал.

14:45 17.05.2023

Профілактика сальмонельозу

Сальмонельоз – інфекційне захворювання тварин, птахів та людей, яке зумовлено численними серотипами бактерій роду сальмонел і характеризується переважним ураженням травної системи з розвитком діареї, інтоксикації та зневоднення організму. Відомо близько двох тисяч типів сальмонел, їм властива надзвичайна стійкість до факторів навколишнього середовища.

11:15 17.05.2023

9 травня - День Європи!

Вранці 8 травня 2023 року президент Володимир Зеленський підписав указ, згідно з яким відтепер в Україні День Європи відзначатимуть 9 травня.

08:02 09.05.2023