Дата: від до Скинути

Інформаційний лист для операторів ринку, що здійснюють зберігання та/або реалізацію харчових продуктів, які потребують дотримання температурного режиму

Сумське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, з врахуванням рекомендацій МОЗ та з метою недопущення ускладнень епідемічної ситуації в країні, пов’язаної з споживанням харчових продуктів, які можуть бути небезпечними внаслідок порушення температурних умов їх зберігання, пропонуємо операторам ринку, що здійснюють зберігання та/або реалізацію харчових продуктів, які потребують дотримання температурного режиму (продуктові магазини, мережі супермаркетів, у закладах громадського харчування тощо, необхідно заздалегідь подбати про альтернативні засоби електроенергії:

13:57 31.07.2024

Спека та відключення світла. Як уберегтись від харчового отруєння.

Через підступні атаки ворога на енергогенеруючі підприємства нашої держави українці вимушені певний час обходитися без світла. Відключення електрики впливає на неможливість дотримання температурного режиму, зокрема у холодильниках. Водночас тривале перебування продуктів без належного температурного режиму здатне призвести до їхнього псування та, як наслідок, спричинити важкі харчові отруєння. У літню пору це може стати додатковим фактором і причиною виникнення гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь. З метою попередження їх виникнення Держпродспоживслужба рекомендує дотримуватись простих, але важливих правил:

13:56 31.07.2024

30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Торгівля людьми - здійснення незаконної угоди, об'єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином.

09:35 30.07.2024

РОЗПОДІЛ ГАЗУ – РЕЗУЛЬТАТ РОБОТИ СОТЕНЬ ФАХІВЦІВ

Переоцінити значимість роботи підприємств критичної інфраструктури сьогодні важко. Тим паче – на прикордонні. Сумська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» («ГАЗМЕРЕЖІ») –  одна з компаній, яка тримає енергетичну стабільність сумського регіону. І єдина компанія на Сумщині, яка має ліцензію на розподіл газу населенню, бюджетним установам і організаціям та іншим споживачам області.

09:18 18.07.2024

ФАО: тренінги та грошова допомога для розвитку молочарства, аквакультури та бджільництва в Сумській області

Попри військову агресію рф міжнародні партнери йдуть пліч-о-пліч з Україною та постійно допомагають у підтримці агропромислового комплексу України та продовольчої безпеки.

10:08 08.07.2024