Ворожбянська міська громада

Соціальний захист

Гуманітарна допомога пільговим категоріям населення

За сприяння голови Сумської районної державної адміністрації Руслана Сіренко, заступника голови Сумської районної державної адміністрації Оксани Скляр, Ворожбянська міська територіальна громада отримує гуманітарну допомогу, яка надається пільговим категоріям населення громади: багатодітні родини, особи з інвалідністю 1 та 2 групи, діти з інвалідністю, опікунські родини та прийомна сім’я, в яких виховуються діти сироти, діти позбавлені батьківського піклування, сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах, діти від 0 до 2 років, родини ВПО та інші.

15:28:02 22.09.2022

15:58:47 01.09.2022

16:21:11 25.08.2022

15:50:10 18.08.2022

16:11:04 11.08.2022

Новий застосунок для жінок, що постраждали від домашнього або гендерного насильства

Презентовано новий застосунок для жінок, що постраждали від домашнього або гендерного насильства, чи перебувають у групі ризику. Які його особливості та як він функціонує Ви можете ознайомитись з інфографіки або за телефоном 116 - 123

11:32:43 10.08.2022

Стань крутіше за шахраїв: юних сумчан запрошують стати чемпіонами кібербезпеки

Громадська організація «Ліга сучасних жінок» запрошує на онлайн-презентацію гри «Чемпіони кібербезпеки» дітей 12+років із сіл та селищ Сумщини. На учасниць та учасників чекають брендовані сувеніри. Гра відбудеться 15-19 серпня - 15:00-16:00.

11:33:05 08.08.2022

11:05:29 28.07.2022