A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ворожбянська міська громада
Сумська область, Сумський район

Новина

Дата: від до Скинути

Про організацію надання соціальних послуг для осіб з інвалідністю у рамках фінансової підтримки громадських об’єднань осіб з інвалідністю

Міністерство соціальної політики за результатами проведеної 09.11.2023 р. спільної наради щодо фінансової підтримки громадських об’єднань осіб з інвалідністю на для надання соціальних послуг особам з інвалідністю надіслала роз’яснення щодо алгоритму дій на місцях для забезпечення структурними підрозділами з питань соціального захисту населення подальшої роботи стосовно організації надання соціальних послуг мешканцям громад із числа осіб з інвалідністю.

14:55 27.11.2023

Долучайся до лав штурмової бригади «Лють»

«Лють» – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Основні завдання — відсіч та стримування збройної агресії проти України, проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій ворога та знищення противника.

11:32 22.11.2023

ОГОЛОШЕННЯ!

Комунальній установі Ворожбянської міської ради "Центр надання соціальних послуг" потрібен ПСИХОЛОГ.

08:10 21.11.2023

Відповіді на найпоширеніші питання про вакцинацію доступні на Національному порталі з імунізації, - МОЗ

У квітні 2023 року розпочав роботу Національний портал з імунізації vaccine.org.ua (далі – Портал), створений ГС “Коаліція за вакцинацію” в рамках проєкту USAID “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я“, який реалізується на підтримку Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я МОЗ України.

11:48 16.11.2023

Російські спецслужби активно збирають інформацію, використовуючи колаборантів-навідників для обстріли обʼєктів критичної та військової інфраструктури

Обстріли обʼєктів критичної та військової інфраструктури здійснюються рф аби примусити вище Українське політичне керівництво піти на переговори з кремлівським режимом на вигідних для останнього умовах. Подібні провокації спрямовані не тільки залишити українців без світла, а також деморалізувати населення.

11:20 15.11.2023

ЦПД розвінчує

Ворожі TG-канали поширюють інформацію про те, нібито в Сумській області вирішили мобілізовувати студентів технічних спеціальностей. За словами ворожих ресурсів, відповідне розпорядження було підготовлене Сумською ОВА.

14:09 09.11.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора