A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ворожбянська міська громада
Сумська область, Сумський район

Новина

Дата: від до Скинути

Щиро вітаємо всіх з Днем Гідності та Свободи!

21 листопада, ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських захисників, які беруть участь у війні, обороняючи Україну, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь. Їх подвиг – неоціненний.

08:00 21.11.2022

Масковий режим повертається

Відповідно результатів засідання обласної комісії з ТЕБ та НС та погіршення ситуації із захворюваністю на COVID-19 від 7 жовтня в Сумській області запроваджується масковий режим через підвищену захворюваність на коронавірусну інфекцію.

11:58 07.10.2022

АТ «Сумигаз» нагадує: порядок оплати за послугу доставки газу не змінився

Плата за розподіл газу – це кошти на ремонт газорозподільної системи Сумщини та заробітну плату для газовиків, які ліквідовують аварійні ситуації, відновлюють мережі 24/7. Сьогодні газовики Сумської області працюють в посиленому режимі, відновлюючи зруйновані ворогом мережі, в небезпечних умовах повертають тепло в домівки.

14:00 06.10.2022

Подяка Support Ukraine/Euromaidan London за надану гуманітарну допомогу

В цей нелегкий час спротиву України російській агресії, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує. Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять для тих, хто чекає допомоги.

15:51 29.08.2022

Кібербезпека – запорука безпеки життя

Департаментом кіберполіції створено та підтримується проект «МРІЯ» StopRussiaChannel (https://t.me/stoprussiachannel), який об?єднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезинформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет.

15:08 04.08.2022

Порядок реєстрації осіб, які здійснюють господарську діяльність, пов’язану з виробництвом та обігом об’єктів регулювання

Порядок реєстрації осіб, які здійснюють господарську діяльність пов’язану з виробництвом та обігом об’єктів регулювання , визначає загальні організаційні і правові вимоги  щодо реєстрації осіб органами управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області  , які  спрямовані на запобігання проникненню регульованих шкідливих організмів у зони,вільні від таких регульованих шкідливих організмів на території України та виявлення, локалізацію і їх ліквідацію.

09:55 25.07.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора