Триває набір до бригади національної гвардії України «Азов»

Дата: 03.10.2023 11:22

Триває інформаційно-просвітницька кампанія з метою сприяння військовій частині 3057 Національної гвардії України у проведенні інформаційних заходів, спрямованих на повноцінне доукомплектування бригади Національної гвардії України «Азов» мотиваційними бійцями.

Скільки триває базовий курс бойової підготовки?

БКБП триває орієнтовно 4-5 тижнів. Ми дуже уважно ставимось до підготовки особового складу, ретельно тренуючи рекрутів та готуючи їх до виконання бойових завдань. Для бригади НГУ «Азов» професійність та злагодженість підрозділу, а також цінність кожного окремого бійця завжди були пріоритетом.

Якщо потрапив в підрозділ по переводу, чи треба проходити БКБП?

Військовослужбовці, які приєднуються до лав нашої бригади по переводу, мають здати нормативи вхідного контролю. У разі нездачі нормативів, необхідно проходити БКБП.

Дата початку курсу БКБП?

Після проходження співбесіди очікуйте на повідомлення про подальші дії від рекрутингового центру.

Який тип контракту, і на який час?

Мобілізація до завершення воєнного стану. Якщо рекрут переводиться з іншого підрозділу, у якому в нього підписаний контракт, то цей контракт переноситься в бригаду НГУ «Азов».

Який список документів необхідний для мобілізаційного контракту?

- Копія паспорту (всі сторінки), якщо ID-картка, то і додаток;

- Копія ІПН;

- Оригінал приписного / військового квитка (потрібно перебувати на обліку у військкоматі);

- Фото 3×4 - 4 шт., 9×12 - 1 шт.;

- Копія диплому/атестату про освіту, якщо є (середня спеціальна, вища) +додаток з оцінками;

- Реквізити особистого рахунку (бажано ПриватБанк або Ощадбанк), картка має бути «Для виплат».

Також бажано мати закордонний паспорт. Деталі за посиланням: https://azov.org.ua/