Ворожбянська міська громада

АТ «Сумигаз» нагадує: порядок оплати за послугу доставки газу не змінився

Плата за розподіл газу – це кошти на ремонт газорозподільної системи Сумщини та заробітну плату для газовиків, які ліквідовують аварійні ситуації, відновлюють мережі 24/7. Сьогодні газовики Сумської області працюють в посиленому режимі, відновлюючи зруйновані ворогом мережі, в небезпечних умовах повертають тепло в домівки.

14:00 06.10.2022

Подяка Support Ukraine/Euromaidan London за надану гуманітарну допомогу

В цей нелегкий час спротиву України російській агресії, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує. Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять для тих, хто чекає допомоги.

15:51 29.08.2022

Кібербезпека – запорука безпеки життя

Департаментом кіберполіції створено та підтримується проект «МРІЯ» StopRussiaChannel (https://t.me/stoprussiachannel), який об?єднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезинформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет.

15:08 04.08.2022

Порядок реєстрації осіб, які здійснюють господарську діяльність, пов’язану з виробництвом та обігом об’єктів регулювання

Порядок реєстрації осіб, які здійснюють господарську діяльність пов’язану з виробництвом та обігом об’єктів регулювання , визначає загальні організаційні і правові вимоги  щодо реєстрації осіб органами управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області  , які  спрямовані на запобігання проникненню регульованих шкідливих організмів у зони,вільні від таких регульованих шкідливих організмів на території України та виявлення, локалізацію і їх ліквідацію.

09:55 25.07.2022

УВАГА! МІННА НЕБЕЗПЕКА!

Шановні громадяни, будьте обережні! Через потрапляння на вибухонебезпечні предмети в області зафіксовані випадки загибелі та травмування людей. Як показує практика, сучасні боєприпаси та інші вибухонебезпечні предмети, які використовує ворог, можуть бути різних форм, мати різний вигляд та бути зовні не схожими на боєприпаси.

09:05 20.06.2022

Проведення Інтернету до закладів освіти та соціальної сфери в сільських населених пунктах

За сприяння Народного депутата України Ігоря Васильєва та депутата Сумської обласної ради Сергія Іщенка, Ворожбянська міська рада долучилась до реалізації проєкту Інтернет-субвенція, яка передбачає проведення Інтернету до закладів освіти та соціальної сфери в сільських населених пунктах, де відсутні дротові мережі. Починаючи з кінця 2021 року було розпочато роботи з підведення оптичних мереж до сільських населених пунктів нашої громади.

16:59 26.05.2022