Дата: від до Скинути

З метою соціальної захищеності осіб похилого віку та осіб з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах».

11:35 27.07.2023

Шахраї можуть видавати себе за покупців та продавців на торговельних онлайн-майданчиках

Як шахраї обманюють покупців? Для обговорення деталей продажу товару спрямовують листування у сторонні месенджери, потім надсилають посилання для оплати, яке насправді веде на шахрайський ресурс, що може бути схожим на справжній сайт торговельного майданчика, банку. Після того, як покупець вводить дані, вони стають автоматично відомі шахраям або здійснюється переказ коштів на картку шахрая. Обговорюйте деталі угоди виключно в чаті торговельного майданчика або використовуючи його додаток!

10:37 17.07.2023

Міська рада затвердила технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації об`єктів і споруд електронних комунікацій ПрАТ «Київстар» розташованої за межами с. Шкуратівка

09:07 17.07.2023

ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ПРО СКАЗ

Ця стаття має на меті попередити людину про небезпеку контакту з безпритульними та дикими тваринами, які нерідко є носіями страшної інфекції. Що необхідно знати про сказ і як захиститися населенню від нього?

11:23 14.07.2023

УВАГА БОТУЛІЗМ!!!

Внаслідок підриву Каховської ГЕС розпочався масовий мор риби на обмілілих водоймах. Мертву рибу або ту, що вмирає, не можна збирати для подальшого зберігання, готувати чи споживати.

13:59 29.06.2023