На Сумщині з початку року понад 200 осіб отримали ваучери на навчання

Однією із дієвих послуг служби зайнятості щодо сприяння підвищенню конкурентоспроможності громадян на ринку праці є видача ваучерів на навчання. Це реальний шанс для громадян певних категорій здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію, а роботодавцям –мати кваліфікований персонал.

14:45 17.05.2023

Профілактика сальмонельозу

Сальмонельоз – інфекційне захворювання тварин, птахів та людей, яке зумовлено численними серотипами бактерій роду сальмонел і характеризується переважним ураженням травної системи з розвитком діареї, інтоксикації та зневоднення організму. Відомо близько двох тисяч типів сальмонел, їм властива надзвичайна стійкість до факторів навколишнього середовища.

11:15 17.05.2023

9 травня - День Європи!

Вранці 8 травня 2023 року президент Володимир Зеленський підписав указ, згідно з яким відтепер в Україні День Європи відзначатимуть 9 травня.

08:02 09.05.2023

Пам’ятаємо - перемагаємо!

Сьогодні, 8 травня, в Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений вшануванню пам’яті жертв Другої світової війни.

08:00 08.05.2023

Серед загальної кількості зареєстрованих у службі зайнятості Сумщини безробітних лідерство утримують жінки

Станом на 1 травня 2023 року послуги Сумської обласної служби зайнятості отримували 7,9 тис.осіб що мали статус безробітного, майже 2 тисячі з  яких отримували допомогу по безробіттю.

11:49 03.05.2023

До уваги бджолярів!!!

Відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Сумського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області доводить до відома пасічників Білопільської, Ворожбянської, Миколаївської та Річківської териоріальних громад, що з метою проведення планових протиепізоотичних заходів в Сумській області на хвороби бджіл для пасік різних форм власності розроблені графіки.

14:34 27.04.2023

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ!

Державна служба зайнятості пропонує Вам ряд наступних програм для підтримки та розвитку Вашого бізнесу:

15:04 25.04.2023