З'явилася онлайн-мапа надання психіатричних та психологічних послуг

Дата: 07.09.2023 11:30

Фото без описуНа офіційному сайті Національної служби здоров’я України представлено онлайн карту медичної допомоги за напрямом «Психологічна та психіатрична допомога».

Дашборд «ПМГ. Карта надавачів психологічної та психіатричної допомоги» складається з однієї сторінки, на якій розміщено інформацію про надавачів медичної допомоги за напрямом «Психологічна та психіатрична допомога».

Основні дані про надавачів медичної допомоги за напрямом «Психологічна та психіатрична допомога» представлено у вигляді карти з деталізацією за видами допомоги.

У таблиці під картою наведено інформацію про громаду, адресу, контакти (телефон) місця надання послуг, а також назву пакету послуг, на надання яких у надавача є договір з НСЗУ.