A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ворожбянська міська громада
Сумська область, Сумський район

Новина

Дата: від до Скинути

ПРАВИЛА УТРИМАННЯ КОЛОДЯЗІВ ГРОМАДСЬКОГО ТА ІНДИВІДУАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ

Деякі українці звикли отримувати воду з-під крана, не замислюючись, звідки й куди це далі потрапляє, інша справа — колодязі чи свердловини. Адже основним джерелом водопостачання у селах залишаються власні свердловини або ж колодязі. Війна та руйнування інфраструктури водопостачання, водовідведення та очисних споруд призвели до збільшення використання нецентралізованих джерел водопостачання (криниць, свердловин, каптажів).

15:42 20.02.2024

Зміни до розрахунку частки сільськогосподарського товаровиробництва

Головне управління ДПС у Сумській області акцентує,  відповідно до п.п. 298.8.1 п. 298.8 ст. 298 Податкового кодексу України сільськогосподарські товаровиробники для набуття статусу або  підтвердження статусу платника єдиного податку подають не пізніше 20 лютого поточного року:

11:58 19.02.2024

Третя штурмова бригада оголошує набір!

Ми кришили російські війська на Київщині та десантувалися в оточений Маріуполь, штурмували окупанта на Запоріжжі, переможним маршем заходили у Херсон та тримаємо оборону Бахмуту.

13:37 09.02.2024

Про порядок ввезення та реалізації насіннєвого та садивного матеріалу

З розвитком міжнародних торгівельних відносин збільшилась кількість вантажів, які надходять до України з інших держав. Серед них значну частину займають рослини та продукти рослинного походження.

11:29 05.02.2024

Фальсифіковані пестициди

Використання пестицидів в Україні регламентовано Законом України «Про пестициди і агрохімікати», «Про захист рослин» та іншими нормативно-правових актів уряду та центральних органів виконавчої влади відповідно до їх компетенції.

11:27 05.02.2024

Про соціально-психологічний центр у Славутичі, який надає послуги ветеранам війни, учасникам бойових дій та членам їх сімей

У місті Славутичі Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр, який на загальнодержавному рівні надає послуги ветеранам війни, учасникам бойових дій та членам їх сімей. 

14:36 17.01.2024

Завдав провідній світовій компанії сотні мільйонів збитків: кіберполіція та слідчі Нацполу викрили хакера

Мешканець Миколаєва інфікував сервера відомої американської компанії вірусом-майнером. У ході міжнародної поліцейської операції правоохоронці провели обшуки та припинили діяльність хакера.

11:28 15.01.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора