До уваги бджолярів!!!

Відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Сумського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області доводить до відома пасічників Білопільської, Ворожбянської, Миколаївської та Річківської териоріальних громад, що з метою проведення планових протиепізоотичних заходів в Сумській області на хвороби бджіл для пасік різних форм власності розроблені графіки.

14:34 27.04.2023

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ!

Державна служба зайнятості пропонує Вам ряд наступних програм для підтримки та розвитку Вашого бізнесу:

15:04 25.04.2023

Ти як? У межах ініціативи Олени Зеленської українцям розкажуть про важливість піклування про ментальне здоров’я

Піклування про ментальне здоров’я має перетворитися для українців на щоденну звичку. Провідником на цьому шляху покликана стати комунікаційна кампанія, яка стартувала в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.

11:19 24.04.2023

Мобінг на роботі

В Україні все частіше можна почути про випадки мобінгу на роботі, або ж цькування працівника з боку його колег, підлеглих або керівництва, яке вчиняється з метою приниження гідності співробітника. Донедавна це питання замовчувалося та не виносилося на публіку, але 1 грудня 2022 року Верховна Рада України прийняла закон №5749  про мобінг, який передбачає відповідальність за цькування і приниження на роботі.

13:11 19.04.2023

НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПО ПІДГОТОВЦІ, ПЕРЕПІДГОТОВЦІ ТА ПІДВИЩЕННЮ КВАЛІФІКАЦІЇ КАДРІВ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

З метою підтримки осіб, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності Навчальний центр по підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації кадрів (далі – Навчальний центр) запрошує на професійну підготовку та/або перепідготовку цільової групи на робітничі професії, що користуються попитом на ринку праці України (розташований за адресою: вул. Київська, 113, м. Біла Церква, 09109, Київська область)

15:09 14.04.2023