A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ворожбянська міська громада
Сумська область, Сумський район

Новина

Дата: від до Скинути

У січні майже 300 зареєстрованих безробітних залучено до суспільно корисних робіт

Обласна служба зайнятості, виконуючи основну функцію – працевлаштування безробітних, вибудовує свою роботу з максимальною користю для суспільства. Нині, пристосовуючись до умов воєнного стану.

14:29 31.01.2023

Роботодавцю - компенсація ЄСВ, безробітному – гарантоване робоче місце

Воєнний стан в нашій державі не скасовує соціального захисту своїх громадян. Зокрема, підтримуючи роботодавців, щоби вони максимально зберігали робочі місця та не скорочували виробництво, уряд надає можливість нашим співвітчизникам не втратити надій на завтрашній день та фінансово утримувати свої сім’ї.

15:38 11.01.2023

Як виглядав минулорічний ринок праці Сумщини

2022 рік ознаменований невимовно тяжкими випробуваннями для України. Військова агресія поділила наше життя на «до» і «після», де «після», здавалось, перекреслило всі плани на майбуття й ввело в суцільну темряву. Але ми – українці - горді й незламні. Служба зайнятості Сумщини у цей складний рік намагалася пом’якшити ситуацію на ринку праці, пропонуючи усталені послуги й впроваджуючи нові, викликані вимогами часу.

15:36 11.01.2023

Правила безпеки під час перебування поблизу водних обʼєктів та під час занурення на Водохреща

не треба виходити на лід без потреби; при виході на кригу необхідно переконатися, що вона достатньо міцна. Безпечним для однієї людини вважається лід товщиною більшою за 7 см, а для групи людей товщина льоду має сягати 15 см; слід обережно спускатися з берега: лід може нещільно зʼєднуватися з сушею, можливі тріщини, під льодом може бути повітря. Не можна перевіряти товщину льоду ударом ноги, краще-палицею. Якщо після першого удару лід пробивається, треба негайно повертатися на те місце, звідки прийшли; купання в ополонці протипоказане людям з гострими та хронічними захворюваннями; не можна занурюватися у воду в необладнаних для цього місцях, без присутності рятувальників і медиків; забороняється заходити у воду у нетверезому стані; не можна пірнати у воду безпосередньо з льоду; купання треба проводити швидко. Новачкам медики рекомендують бути у воді не більше 10 секунд; купання дітей та перебування їх поблизу водойми повинно відбуватися лише під наглядом батьків чи інших дорослих; перед купанням обовʼязково треба розігріти тіло, зробивши розминку; після занурення потрібно розтертися махровим рушником і одягти сухий одяг; для запобігання переохолодження необхідно випити гарячий чай; щоб уникнути загального переохолодження організму, не треба перебувати в ополонці більше однієї хвилини; бажано мати попередній досвід занурень в холодну воду.

11:16 11.01.2023

Новий порядок військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів

Кабінет міністрів України опублікував постанову № 1487 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів», в якій перелічені нововведення в процесі військового обліку українців.

11:56 10.01.2023

Вимоги до роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами

Пестициди - токсичні речовини, їх сполуки або суміш речовин хімічного чи біологічного походження, призначені для знищення, регуляції та припинення розвитку шкідливих організмів, внаслідок діяльності яких вражаються рослини, тварини, люди і завдається шкоди матеріальним цінностям.

14:44 09.01.2023

Протруювання насіння-перший етап захисту рослин

Сьогодні вже про доцільність чи недоцільність протруювання насіння перед сівбою ніхто не сперечається. Фахівці запевняють, що протруювання – це перший і дуже важливий етап захисту сільськогосподарських культур від шкідників та хвороб, який дає змогу зберегти від третини до половини усього врожаю. Чи захочуть аграрії ризикувати третиною свого врожаю через сумнівну економію на протруйнику? Навряд чи. Але щоб ефективність протруювання була максимальною, а насіння при цьому не отримувало зайвий стрес через фітотоксичний вплив самого протруйника, варто прискіпливо обирати препарати.                                                              

14:40 09.01.2023

Пілотний проєкт «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення»

Більше трьох років діє пілотний проєкт «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення». За цей час досвід її реалізації різниться по областях нашої країни, але більше ніж 180 неповнолітніх отримали шанс на нове майбутнє, суд звільнив їх від кримінальної відповідальності, а потерпілі отримали відшкодування збитків.

09:00 02.12.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора