A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ворожбянська міська громада
Сумська область, Сумський район

Безоплатна правова допомога

Методичні рекомендації щодо підтвердження періодів роботи на тимчасово окупованій території, що зараховується до стажу роботи

Основним документом, що підтверджує стаж роботи за період до впровадження персоніфікованого обліку у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, є трудова книжка.

08:53:42 09.08.2023

Вчинення кримінального протиправного діяння під впливом фізичного або психічного примусу

У контексті повномасштабної війни та масового застосування окупаційними військами насильства з метою захоплення влади особливо важливим є розуміння статті 40 Кримінального кодексу України. Згідно з нею, особи, які діяли або бездіяльність яких були зумовлені фізичним або психічним насильством з боку представників окупантів, не несуть повної кримінальної відповідальності за свої дії.

09:51:49 31.07.2023

Отримання статусу учасника бойових дій добровольцям – цивільним особам, які брали безпосередню участь у захисті України

Ми всі чекали на ці зміни і ось вони були внесені до Постанови Кабінетів Міністрів України № 414 від 20.08.2014 року. Ці зміни стосуються отримання статусу учасника бойових дій добровольцям – цивільним особам, які брали безпосередню участь у захисті України.

15:41:55 18.07.2023

Українці за кордоном можуть проконсультуватися з юристом щодо українського законодавства в Telegram

Мільйони наших співгромадян зараз за кордоном. Розв’язати правові проблеми у межах українського законодавства можуть допомогти  юристи системи безоплатної правової допомоги. Отримати консультацію юриста можна безоплатно через Telegram.

11:56:09 25.06.2023

Право  військовослужбовців на іпотечне кредитування

Закон України «Про іпотеку» визначає іпотеку як вид забезпечення виконання зобов’язання нерухомим майном, що залишається у володінні і користуванні іпотекодавця. Важливою умовою є те, що іпотекодержатель має право в разі невиконання боржником забезпеченого іпотекою зобов’язання задовольнити свої вимоги за рахунок предмета іпотеки. Тобто це такий різновид кредиту, отриманий під заставу нерухомого майна.

13:02:11 07.06.2023

Діти мають право на всі види правових послуг від системи БПД: як їх отримати — у новому лендингу

Як система безоплатної правової допомоги може допомогти дітям — дізнайтеся з посадкової сторінки (лендингу), створеної в межах кампанії про безбарʼєрний доступ до правових послуг.

08:35:54 02.06.2023

Питання-відповідь стосовно зняття арешту з рахунків.

06.05.2023р. був прийнятий Закон України № 3048-IX, який набув чинності. Цей закон вніс зміни до деяких законодавчих актів щодо примусового виконання рішень судів та інших органів влади під час воєнного стану. Однією зі змін, внесених цим законом, є можливість часткового використання грошових коштів, які перебувають на "арештованих" рахунках.

15:51:29 22.05.2023

Про одноразову грошову допомогу за шкоду життю та здоров’ю, завдану працівникам об’єктів критичної інфраструктури, державним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування внаслідок військової агресії російської федерації проти України

1 травня 2023 року набув чиності Закон України «Про одноразову грошову допомогу за шкоду життю та здоров’ю, завдану працівникам об’єктів критичної інфраструктури, державним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування внаслідок військової агресії російської федерації проти України». Даний закон передбачає, що працівники об’єктів критичної інфраструктури, держслужбовці та посадовці місцевого самоврядування, які отримали шкоду внаслідок агресії рф, можуть отримати одноразову грошову допомогу.

14:45:55 08.05.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора