Дата: від до Скинути

Дотримання вимог лісового законодавства України та відповідальність за його порушення

Основними нормативними актами, які формують систему лісового законодавства, є Конституція України, Закон України „Про охорону навколишнього природного середовища”, Лісовий кодекс України, Закон України „ Про рослинний світ”.

14:50 29.03.2023

На Сумщині на одне вільне робоче місце претендує 11 безробітних

На ринку праці області суттєвим залишається дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили. Станом на 20 березня поточного року, в середньому по області, на одне вільне робоче місце претендує11 осіб. Найбільша невідповідність попиту на робочу силу та її пропозиції у професійно-кваліфікаційному розрізі спостерігається серед працівників сфери торгівлі та послуг (на 1 вакансію претендує 33 особи); технічних службовців (29 осіб), представників найпростіших професій (23 особи), кваліфікованих робітників сільського господарства (17 осіб), службовців та керівників (11 шукачів роботи).

11:53 23.03.2023

АМУ: Містобудування в небезпеці через законопроєкт 5655

Проєкт Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності" №5655 від 11.06.2021 р., який був покликаний реформувати містобудівну галузь України, викликав бурхливі обговорення в суспільстві та експертному середовищі.

10:19 20.03.2023