Ворожбянська міська громада

Дата: від до Скинути

Час повертати своє! Міністерство внутрішніх справ оголосило про формування штурмових бригад "Гвардія наступу"

Міністерство внутрішніх справ оголосило про формування штурмових бригад Гвардія наступу. До них можуть вступити добровольці, які хочуть допомогти державі вигнати російських загарбників та звільнити тимчасово окуповані території України.

13:40 06.02.2023

У січні майже 300 зареєстрованих безробітних  залучено до суспільно корисних робіт

У січні майже 300 зареєстрованих безробітних залучено до суспільно корисних робіт

Обласна служба зайнятості, виконуючи основну функцію – працевлаштування безробітних, вибудовує свою роботу з максимальною користю для суспільства. Нині, пристосовуючись до умов воєнного стану.

14:29 31.01.2023

Роботодавцю -  компенсація ЄСВ, безробітному – гарантоване робоче місце

Роботодавцю - компенсація ЄСВ, безробітному – гарантоване робоче місце

Воєнний стан в нашій державі не скасовує соціального захисту своїх громадян. Зокрема, підтримуючи роботодавців, щоби вони максимально зберігали робочі місця та не скорочували виробництво, уряд надає можливість нашим співвітчизникам не втратити надій на завтрашній день та фінансово утримувати свої сім’ї.

15:38 11.01.2023

Як виглядав минулорічний ринок праці Сумщини

2022 рік ознаменований невимовно тяжкими випробуваннями для України. Військова агресія поділила наше життя на «до» і «після», де «після», здавалось, перекреслило всі плани на майбуття й ввело в суцільну темряву. Але ми – українці - горді й незламні. Служба зайнятості Сумщини у цей складний рік намагалася пом’якшити ситуацію на ринку праці, пропонуючи усталені послуги й впроваджуючи нові, викликані вимогами часу.

15:36 11.01.2023

Правила безпеки під час перебування поблизу водних обʼєктів та під час занурення на Водохреща

не треба виходити на лід без потреби; при виході на кригу необхідно переконатися, що вона достатньо міцна. Безпечним для однієї людини вважається лід товщиною більшою за 7 см, а для групи людей товщина льоду має сягати 15 см; слід обережно спускатися з берега: лід може нещільно зʼєднуватися з сушею, можливі тріщини, під льодом може бути повітря. Не можна перевіряти товщину льоду ударом ноги, краще-палицею. Якщо після першого удару лід пробивається, треба негайно повертатися на те місце, звідки прийшли; купання в ополонці протипоказане людям з гострими та хронічними захворюваннями; не можна занурюватися у воду в необладнаних для цього місцях, без присутності рятувальників і медиків; забороняється заходити у воду у нетверезому стані; не можна пірнати у воду безпосередньо з льоду; купання треба проводити швидко. Новачкам медики рекомендують бути у воді не більше 10 секунд; купання дітей та перебування їх поблизу водойми повинно відбуватися лише під наглядом батьків чи інших дорослих; перед купанням обовʼязково треба розігріти тіло, зробивши розминку; після занурення потрібно розтертися махровим рушником і одягти сухий одяг; для запобігання переохолодження необхідно випити гарячий чай; щоб уникнути загального переохолодження організму, не треба перебувати в ополонці більше однієї хвилини; бажано мати попередній досвід занурень в холодну воду.

11:16 11.01.2023