Дата: від до Скинути

Мовою цифр: 196 внутрішньо переміщених осіб працевлаштовано з початку року за сприяння служби зайнятості

Станом на 15 вересня 2023 року 1110 внутрішньо переміщених осіб скористалася послугами обласної служби зайнятості. Зокрема працевлаштовано 196 ВПО. Переселенці працюють в аграрному секторі, на підприємствах переробної промисловості, у галузях освіти, охорони здоров’я, державного управління, торгівлі, будівництві тощо.

15:11 15.09.2023

На Сумщині стартувала інформаційна кампанія для переселенців «Робота для ВПО: ти потрібен»

У вересні цього року стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен», метою якої є допомога внутрішньо переміщеним особам працевлаштуватися та інтегруватися в нових умовах.

15:09 15.09.2023

Дорожня карта для постраждалого цивільного населення Ворожбянської міської територіальної громади на випадок виникнення потреби психологічної допомоги

Спеціалісти, які можуть надати психологічну допомогу дітям закладів освіти Ворожбянської міської ради  на випадок виникнення потреби:

13:20 30.08.2023

Отримання відповідей на запитання щодо реєстрації та застосування РРО/ПРРО

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує платникам податків Сумщини, що Контакт-центр ДПС на постійній основі надає фізичним та юридичним особам інформаційно-довідкові послуги з питань реєстрації та застосування РРО/ПРРО.

10:47 18.08.2023

Державна підтримка бізнесу в питаннях фіскалізації розрахункових операцій

Державна податкова служба України в умовах військового часу продовжує роботу із вдосконалення функціоналу безоплатного ПРРО, створюючи бізнесу зручні умови для виконання вимог щодо фіскалізації розрахункових операцій.

10:43 18.08.2023

Реєстрація програмного РРО: які дії?

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує платникам податків Сумщини, що   програмний реєстратор розрахункових операцій, або ПРРО – це програма, яку можна встановити на смартфон, планшет, комп’ютер чи будь-який інший гаджет, який має операційну систему та підключення до мережі Інтернет.

10:40 18.08.2023

Правовий дайджест реформ щодо захисту ВПО

ГО "Зелена альтернатива України" надсилає Правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб постраждалих у збройній агресії за період березень-червень 2023 р.

10:26 18.08.2023