День ментального здоров’я

Дата: 10.10.2023 08:02

Щорічно 10 жовтня у всьому світі відзначається День ментального здоров’я. Цей день присвячений стійкості українського народу, довірі між людьми, а також піклуванню про кожного.

Українська формула стійкості може та має бути актуальною у глобальному контексті. Бо не лише для нас, а й для всього світу ментальне здоров’я є викликом.

Сьогодні тема ментального здоров’я звучатиме на усіх рівнях – від регіонального до міжнародного. Питання «Ти як?» звучатиме голосами урядовців, перших леді та джентльменів, експертів і всіх українців.

Більше інформації про ментальне здоров'я та як про нього дбати, можна дізнатися на сайті та в соціальних мережах комунікаційної кампанії Ти як? Всеукраїнської програми ментального здоров'я, що впроваджується за ініціативою першої леді Олена Зеленська та реалізуються за підтримки проєкту USAID Ukraine - USAID Україна «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт.