18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Дата: 18.10.2023 08:03

18 жовтня, у Європейський день боротьби з торгівлею людьми, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні розпочинає нову інформаційну кампанію «ПРИДИВИСЬ» із метою запобігання торгівлі людьми та популяризації правил безпеки під час міграції.

Вона спонукає поміркувати над ризиками експлуатації й розгледіти, до чого можуть призвести на перший погляд привабливі пропозиції роботи чи житла.

Створену в рамках кампанії експозицію «ПРИДИВИСЬ» буде розміщено у приміщеннях залізничних та автовокзалів, торгових центрів, на центральних площах міст тощо у 20 областях України.

Пам’ятайте, що торгівля людьми ближче, ніж здається!

Якщо ви знаєте про випадки торгівлі людьми чи будь-якого виду експлуатації або потерпіли від цього злочину, звертайтеся за номерами:

102 – поліція

527 – національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми