21 листопада - День Гідності та Свободи!

Дата: 21.11.2023 08:00

Фото без опису21 листопада у нашій державі відзначається День Гідності та Свободи.

Саме в цей час у 2004 році розпочалась Помаранчева революція, а у 2013 – Революція Гідності, що вплинули на хід історії нашої країни.

10 років тому на Майдан Незалежності у Києві вийшли кілька сотень людей, аби висловити свій протест проти рішення влади, яке загрожувало Україні втратою незалежності та перекреслювало її європейське майбутнє.

Тоді ми продемонстрували Європі та всьому демократичному світові, що бачимо наше майбутнє в Європейському Союзі і що за це ми готові боротися.

Гідність і Свобода – зброя Перемоги.

Сьогодні ця дата відзначається в умовах повномасштабного вторгнення, коли Україна знову виборює незалежність, мужньо захищаючись від агресора.

Ми дякуємо всім гідним і вільним. Тим, хто зі щитом і хто на щиті, для яких найважливішими цінностями були, є і будуть Гідність і Свобода. Це те, що втримало нашу оборону в найважчі часи, і що дасть нам силу вибороти Перемогу!