ЦПД розвінчує

Дата: 09.11.2023 14:09

Фото без описуВорожі TG-канали поширюють інформацію про те, нібито в Сумській області вирішили мобілізовувати студентів технічних спеціальностей. За словами ворожих ресурсів, відповідне розпорядження було підготовлене Сумською ОВА.

Як доказ пропагандисти публікують фото так званого розпорядження про мобілізацію студентів.

Верифікувавши інформацію у Сумської ОВА, Центр повідомляє, що там не розробляли такого документа. Окрім цього, подібне розпорядження суперечило б діючому законодавству України. Також в ОВА додали, що усі заходи, повʼязані з мобілізацією, проводяться в рамках Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

Розповсюджуючи такі фейки ворог намагається дискредитувати очільників обласних адміністрацій та викликати невдоволення населення.