Ворожбянська міська громада

Дата: від до Скинути

Завдав провідній світовій компанії сотні мільйонів збитків: кіберполіція та слідчі Нацполу викрили хакера

Мешканець Миколаєва інфікував сервера відомої американської компанії вірусом-майнером. У ході міжнародної поліцейської операції правоохоронці провели обшуки та припинили діяльність хакера.

11:28 15.01.2024

Звіт поліцейських офіцерів Ворожбянської громади про результати роботи за 2023 рік

15.12.2023 року поліцейськими офіцерами Ворожбянської громади на черговій сесії проведено звіт про результати роботи за 2023 рік. Зокрема, було прозвітовано про забезпечення охорони громадського порядку та безпеки, патрулювання в нічний час з метою контролю дотримання коменданської години, кількість складених адміністративних протоколів, скерованих проваджень до суду та інше. Також, офіцерами було надано пропозиції для покращення роботи.

15:03 15.12.2023