«Золота година» – це вирішальний час для порятунку життя

Дата: 03.04.2024 16:33

У медицині є поняття «Золота година» – це вирішальний час для порятунку постраждалого при виникненні надзвичайної ситуації. Тому вчасно надана перша допомога може врятувати життя.

Сьогодні поліцейські офіцери громади провели тренінг з техніки накладання турнікета та проговорили алгоритм дій при артобстрілах та авіаційних ударах.

Надавати допомогу до приїзду медиків має вміти кожен. Адже домедична допомога — невідкладні дії та організаційні заходи, спрямовані на врятування та збереження життя людини у невідкладному стані та мінімізацію наслідків впливу такого стану на її здоров’я, що здійснюються на місці події особами, які не мають медичної освіти.

Дякуємо нашим поліцейським офіцерам громади за організацію важливого вишколу, навички якого можуть врятувати не одне життя!