Ворожбянська міська громада
Сумська область, Сумський район

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ЛІКІВ: НА СУМЩИНІ ДІЄ НОВИЙ ПРОЄКТ

Дата: 10.04.2024 09:52
Кількість переглядів: 41

Фото без описуНа Сумщині вступив в дію пілотний проєкт “Укрпошта. Аптека” з безкоштовної доставки ліків, який наразі обслуговує прикордонні райони.

Проєкт спрямований на те, щоб в українців була можливість отримати:

🔸доступ до аптек, передусім у населених пунктах, де ті відсутні або зруйновані за час повномасштабної війни;

🔸 доступ до ліків, зокрема тих, яких може не бути в найближчій аптеці;

🔸 медикаменти за доступними цінами, бо та сама найближча аптека може не пропонувати оптимальну вартість чи не брати участь у програмі “Доступні ліки”.

Пілотний проєкт “Укрпошта. Аптека” реалізується за сприяння Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

 ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ ТА ТЕРМІНИ ДОСТАВКИ

 Щоб придбати лікарські засоби, треба зателефонувати до контакт-центру за номером 0800 300 545 та слідувати підказкам у голосовому меню для зв’язку з фахівцем. Наразі є змога замовляти безрецептурні препарати (компанія повсякчас працює над розширенням асортименту), а також ті, що за програмою “Доступні ліки”.

Сформоване замовлення буде надіслано клієнту до найближчого відділення за послугою “Укрпошта Експрес”. Доставка безкоштовна. Щойно посилка буде готова до видачі, замовник отримає SMS-повідомлення. Щоб перевірити, чи правильно укомплектовано замовлення, можна оглянути посилку при врученні.

Терміни доставки наразі становлять до трьох днів між обласними центрами (без урахування дня відправлення).

Термін зберігання замовлення у відділенні — 7 календарних днів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора