A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ворожбянська міська громада
Сумська область, Сумський район

Новина

Дата: від до Скинути

Державна підтримка бізнесу в питаннях фіскалізації розрахункових операцій

Державна податкова служба України в умовах військового часу продовжує роботу із вдосконалення функціоналу безоплатного ПРРО, створюючи бізнесу зручні умови для виконання вимог щодо фіскалізації розрахункових операцій. 

10:43 18.08.2023

Реєстрація програмного РРО: які дії?

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує платникам податків Сумщини, що   програмний реєстратор розрахункових операцій, або ПРРО – це програма, яку можна встановити на смартфон, планшет, комп’ютер чи будь-який інший гаджет, який має операційну систему та підключення до мережі Інтернет.

10:40 18.08.2023

Правовий дайджест реформ щодо захисту ВПО

ГО "Зелена альтернатива України" надсилає Правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб постраждалих у збройній агресії за період березень-червень 2023 р.

10:26 18.08.2023

Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обстав

З метою соціальної захищеності осіб похилого віку та осіб з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах».

11:35 27.07.2023

Шахраї можуть видавати себе за покупців та продавців на торговельних онлайн-майданчиках

Як шахраї обманюють покупців? Для обговорення деталей продажу товару спрямовують листування у сторонні месенджери, потім надсилають посилання для оплати, яке насправді веде на шахрайський ресурс, що може бути схожим на справжній сайт торговельного майданчика, банку. Після того, як покупець вводить дані, вони стають автоматично відомі шахраям або здійснюється переказ коштів на картку шахрая. Обговорюйте деталі угоди виключно в чаті торговельного майданчика або використовуючи його додаток!

10:37 17.07.2023

Міська рада затвердила технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації об`єктів і споруд електронних комунікацій ПрАТ «Київстар» розташованої за межами с. Шкуратівка

Міська рада затвердила технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації об`єктів і споруд електронних комунікацій ПрАТ «Київстар» розташованої за межами с. Шкуратівка

09:07 17.07.2023

ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ПРО СКАЗ

Ця стаття має на меті попередити людину про небезпеку контакту з безпритульними та дикими тваринами, які нерідко є носіями страшної інфекції. Що необхідно знати про сказ і як захиститися населенню від нього?

11:23 14.07.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора