Щиро вітаємо всіх вас із Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2023 08:00

Фото без описуШановні жителі Ворожбянської громади!

Щиро вітаємо всіх вас із Днем Конституції України!

28 червня 1996 року відбулася ключова історична подія – Верховна Рада України ухвалила головний Закон нашої держави. Він увібрав в себе сутність і досвід багатовікового історичного українського державотворення, яке ознаменувало собою новий етап у політичному та соціально-економічному розвитку незалежної демократичної країни.

Це державне свято зараз є особливо значиме для нашого народу, адже в умовах повномасштабного вторгнення російського агресора ми намагаємося відстоювати і зберегти засади нашого державного ладу, свої конституційні права і свободи.

Сьогодні кращі українські сини і доньки боронять не лише цілісність і незалежність країни, а й захищають конституційний лад держави, право нашого народу на вільне і мирне життя, право самостійно будувати наше майбутнє.

У цей день, перш за все, усім нам бажаємо мирного неба, адже це – головне. Віримо в наших захисників, у нашу перемогу та наше світле майбутнє!

Слава Україні!