A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ворожбянська міська громада
Сумська область, Сумський район

Соціальний захист

Усиновлення під час війни

Війна навчила кожного з нас не ставити життя на паузу, а навпаки, швидше ухвалювати омріяні рішення. Тому все більше сімей саме зараз, в умовах воєнного часу, цікавляться можливостями усиновлення.

08:57:33 28.09.2023

ЩО ТАКЕ РАННЄ ВТРУЧАННЯ І НАВІЩО ВОНО ПОТРІБНЕ

Раннє втручання — це комплексна послуга для родин, які виховують дитину до трьох повних років із порушеннями розвитку або ризиком їх виникнення, яка поєднує медичну, психологічну, соціальну та освітню складові. Мета послуги — раннє виявлення та профілактика порушень у дітей, покращення їх розумового розвитку, підвищення якості їх життя.

14:19:56 12.09.2023

ПСИХОЛОГІЧНЕ НАСИЛЬСТВО В СІМ’Ї, ЯК ОДИН ІЗ ВИДІВ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

Відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» психологічне насильство - форма домашнього насильства, що включає словесні образи, погрози, у тому числі щодо третіх осіб, приниження, переслідування, залякування, інші діяння, спрямовані на обмеження волевиявлення особи, контроль у репродуктивній сфері, якщо такі дії або бездіяльність викликали у постраждалої особи побоювання за свою безпеку чи безпеку третіх осіб, спричинили емоційну невпевненість, нездатність захистити себе або завдали шкоди психічному здоров’ю особи.

14:15:26 12.09.2023

ЕКОНОМІЧНЕ НАСИЛЬСТВО В СІМ’Ї, ЯК ОДИН ІЗ ВИДІВ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

Відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» економічне насильство - форма домашнього насильства, що включає умисне позбавлення житла, їжі, одягу, іншого майна, коштів чи документів або можливості користуватися ними, залишення без догляду чи піклування, перешкоджання в отриманні необхідних послуг з лікування чи реабілітації, заборону працювати, примушування до праці, заборону навчатися та інші правопорушення економічного характеру.

14:05:34 12.09.2023

Допомога від держави для сімей з дітьми. Подавайте заяву онлайн - на порталі Дія

Цифровізуємо соціальну сферу. Від сьогодні на порталі доступні 4 нові послуги для окремих категорій українців з дітьми. Тепер, щоб отримати фінансову допомогу від держави, не потрібно збирати документи, робити ксерокопії та їздити до держорганів.

13:49:19 12.09.2023

Про допомогу ООН

Управління соціального захисту населення Сумської районної державної адміністрації звертає увагу, що Благодійний фонд «Право на захист», має змогу здійснити свою діяльність у Сумській області. БФ «Право на захист», окрім широкого спектру матеріальних та нематеріальних видів допомоги внутрішньо переміщеним особам, які постраждали від військових дій, є партнером у сфері реєстрації на отримання грошової допомоги від Агентства ООН у справах біженців за угодою з Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні. Розмір допомоги складає 2220 грн на одну особу на місяць та виплачується за три місяці.

11:22:19 05.09.2023

Безкоштовна допомога з питань отримання грантів для ветеранів та другого з подружжя

З початку своєї роботи грантові програми "Власна справа", "Грант для ветеранів та їхподружжя" набули великої популярності. Разом з тим, виника є багато питань щодо того, де, коли і як отримати безкоштовні консультації, пройти навчання для створення власного бізнесу, куди звернутись за отриманням  тьюторскої  підтримки та додаткового фінансування. Саме з метою відповіді на ці та інші питання ми створили спеціальну добірку корисних посилань та контактів нас та наших партнерів для ветеранів або їх подружжя, де вони зможуть отримати безкоштовну професійну допомогу або консультації з питань отримання грантів:    

15:16:28 31.08.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора