Соціальний захист

ДОПОМОГА ПРИ УСИНОВЛЕННІ ДИТИНИ

Усиновлення – важливий крок у забезпеченні дитини родинним теплом та батьківською турботою. Незалежно від віку, кожна дитина мріє про сім’ю та дбайливе піклування. Держава продовжує надавати соціальну допомогу батькам або особам, які вирішили стати усиновлювачами.

11:20:02 18.12.2023

ЯКИМ БУВАЄ ТА ЯК РОЗПІЗНАТИ ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО?

Домашнє насильство може довго маскуватися, ховатися та підлаштовуватися під обставини. Та якщо людина зіштовхується з кривдою, у її поведінці майже завжди можна помітити червоні прапорці

16:09:14 29.11.2023

25 ЛИСТОПАДА – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗА ЛІКВІДАЦІЮ НАСИЛЬСТВА ЩОДО ЖІНОК

Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яку ініціював Перший всесвітній інститут жіночого лідерства у 1991 році. Дати початку та завершення кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

11:54:46 24.11.2023

Ти як?

Ті, кому є на кого покластися у складних ситуаціях, легше переживають стрес. У випадку з дітьми важливий тип стосунків, що зветься «надійна прив’язаність». Це взаємини з дорослими, в яких дітей приймають такими, які вони є, — з усіма їхніми емоціями, недоліками, піклуються про них, забезпечують близькість і надійність.

11:03:54 14.11.2023

Що таке когнітивна втома та як подбати про себе й дитину

В умовах тривалого стресу і дорослим, і дітям властиве когнітивне виснаження — стан «психічної втоми», коли розумової роботи і відповідальності забагато, а відпочинку, сну та можливості розслабитися бракує.

11:53:46 10.11.2023