Ворожбянська міська громада
Сумська область, Сумський район

Соціальний захист

30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Торгівля людьми – це злочин, за який передбачена кримінальна відповідальність. Кожен, незалежно від віку, статі, матеріального чи соціального становища може постраждати від нього. З метою привернення уваги світової спільноти та підвищення рівня поінформованості населення у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй 30 липня проголошено Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми.

08:00:06 30.07.2023

Хто може стати жертвою торгівлі людьми?

Термін "торгівля людьми" передбачає різні види та форми експлуатації людини, які наводяться як міжнародними нормативно-правовими документами, так і законодавством України. Відповідно до Закону України "Про протидію торгівлі людьми" торгівля людьми - здійснення незаконної угоди, об'єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином.

08:11:36 26.07.2023

«Торгівля людьми – сучасний прояв рабства»

Торгівля людьми є злочином проти людяності. «Особа, яка потерпіла від торгівлі людьми, – це людина, яку завербували, транспортували, купили, продали, передали і яка є отриманою з метою примусу до проституції, використання у порнобізнесі, примушення до праці або надання послуг, вилучення органів та втягнення у злочинну діяльність шляхом обману, погроз, шантажу, фізичної розправи або боргової кабали».

08:07:48 24.07.2023

Памʼятка для осіб, які вимушені покинути місце постійного проживання та евакуюються через небезпеку

Управління соціального захисту населення Сумської райдержадміністрації з метою інформування громадян, надає памʼятку для осіб, які вимушені покинути місце постійного проживання та евакуюються через небезпеку.

14:50:28 21.07.2023

Куди звертатися жертвам домашнього насильства

‼️ У разі, коли відсутня можливість звернутися до органів Національної поліції, особа, що постраждала від домашнього насильства, може звернутися для отримання консультацій юристів, психологів та соціальних працівників на:

08:18:19 21.07.2023

У КОЖНІЙ ГРОМАДІ МАЄ БУТИ СПЕЦІАЛЬНО НАВЧЕНА ПАТРОНАТНА РОДИНА ДЛЯ ДІТЕЙ, — ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ

Міністерка соціальної політики України Оксана ЖОЛНОВИЧ долучилася до публічного обговорення кроків із реалізації реформи системи опіки й піклування, яке організував журнал «ELLE Україна». Вона розповіла, зокрема, що робить держава для забезпечення кожній дитині, незалежно від її статусу, сімейного середовища виховання та розвитку.

11:29:50 12.06.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора