Соціальний захист

Новий застосунок для жінок, що постраждали від домашнього або гендерного насильства

Презентовано новий застосунок для жінок, що постраждали від домашнього або гендерного насильства, чи перебувають у групі ризику. Які його особливості та як він функціонує Ви можете ознайомитись з інфографіки або за телефоном 116 - 123

11:32:43 10.08.2022

Стань крутіше за шахраїв: юних сумчан запрошують стати чемпіонами кібербезпеки

Громадська організація «Ліга сучасних жінок» запрошує на онлайн-презентацію гри «Чемпіони кібербезпеки» дітей 12+років із сіл та селищ Сумщини. На учасниць та учасників чекають брендовані сувеніри. Гра відбудеться 15-19 серпня - 15:00-16:00.

11:33:05 08.08.2022

Гуманітарна допомога пільговим категоріям населення

За сприяння голови Сумської районної державної адміністрації Руслана Сіренко, заступника голови Сумської районної державної адміністрації Оксани Скляр, Ворожбянська міська територіальна громада отримує гуманітарну допомогу, яка надається пільговим категоріям населення громади: багатодітні родини, особи з інвалідністю 1 та 2 групи, діти з інвалідністю, опікунські родини та прийомна сім’я, в яких виховуються діти сироти, діти позбавлені батьківського піклування, сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах, діти від 0 до 2 років, родини ВПО та інші.

11:05:29 28.07.2022

До відома отримувачів соціальних послуг!

На сайті Нацсоцслужби (можна перейти за посиланням https://nssu.gov.ua/sotsialni-posluhy) ви можете ознайомитись з мережею центрів соціальних служб, які здійснюють соціальну роботу/надають соціальні послуги сім'ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, де ви зможете отримати послуги відповідно до потреби.

09:38:10 09.07.2022

Гуманітарна допомога пільговим категоріям населення

13:04:29 07.07.2022

В Україні запрацювала гаряча лінія для надання психологічної допомоги українцям, які постраждали від війни, за підтримки Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН)

На лінії працюють фахові психологи із багаторічним досвідом, які попередньо пройшли спеціальну підготовку для роботи зі складними кризовими ситуаціями.

10:47:07 07.07.2022

Гумантірна допомога дітям війни

Ворожбянська міська рада, буде здійснювати видачу гуманітарної допомоги пільговій категорії населення "діти війни". Видача розпочнеться з 06.07.2022 щодня у робочі дні з 13:00 до 16:00. Гуманітарну допомогу можна отримати за адресою вул. Центральна, 22 (Ворожбянський ліцей (опорний заклад) (школа №3).

13:07:12 04.07.2022