Ворожбянська міська громада
Сумська область, Сумський район

Проєкт: Сонячний старт для ветеранів та ВПО

Дата: 28.09.2023 11:04
Кількість переглядів: 85

Фото без опису

 

 • Призначений для ветеранів війни та внутрішньо-переміщених осіб (ВПО). Розроблений таким чином, щоб бути доступним для всіх, в тому числі, для осіб, які мають контузії або ампутації. Ми зробимо все можливе, щоб забезпечити комфортне та успішне навчання.
 • Формат проведення: онлайн та офлайн (передбачено 4 дні практичних занять в навчальному центрі для монтажників електричних сонячних станцій).
 • Вимоги до кандидатів: досвід роботи в енергетиці або дотичних сферах, бажано з інженерною освітою.
 • Прийом заявок до 20:00, 30.09.2023. Курс розпочинається 16.10.2023. Тривалість навчання 16 тижнів.
 • Для тих хто пройшов відбір, курс є безкоштовним. Для участі необхідно заповнити анкету до 30 вересня.

Що Ви отримаєте?

 • Актуальні знання та навички для роботи в компаніях, що спеціалізуються на проєктуванні та встановленні сонячних електростанцій
 • Сертифікат та сприяння працевлаштуванню (після успішного проходження навчальної програми та складання тестів)
 • Психологічний супровід від команди професіоналів

 

 

Переваги кар’єри в сонячній енергетиці:

 1. Конкурентна заробітна плата: фахівці монтажники сонячних електростанцій, в залежності від регіону, отримують щомісяця від 20 000 до 45 000 грн за свою роботу. Інженери-проєктувальники – від 30 000 до 50 000 грн.
 2. Багато можливостей для кар’єрного розвитку: сонячна енергетика постійно розвивається та потребує висококваліфікованих кадрів, що відкриває багато можливостей для професійного зростання.
 3. Робота в перспективній та престижній галузі енергетики: в порівнянні з іншими галузями, сонячна енергетика має нестачу фахівців, що дозволяє знайти роботу з кращими умовами. Це робота в компаніях з якісними відносинами та високою культурою дотримання стандартів.
 4. Використання вже набутого досвіду: наявний досвід та навички у суміжних галузях ви зможете задіяти для отримання нового фаху та актуальних знань у сфері сонячної енергетики, що буде закріплено сертифікатом.
 5. Участь у створенні сталого майбутнього: відновлювані джерела енергії забезпечують екологічне та стале майбутнє України та наших дітей.

Фото без опису

Спеціалізації курсу:

 • Проєктувальник електричних сонячних станцій

Розробка проєктів сонячних електростанцій, визначення їхньої оптимальної конфігурації.

 • Монтажник електричних сонячних станцій

Встановлення, налаштування та обслуговування дахових та наземних сонячних електростанцій, включаючи обладнання для збереження енергії.

Мета курсу:

 • Нові можливості ветеранам та ВПО

Надати ветеранам та ВПО можливість для працевлаштування у галузі сонячної енергетики, що стрімко розвивається та не втратить актуальності у майбутньому

 • Розвиток сталої енергетики

Допомогти трансформувати попередній досвід у технологічні навички та зробити внесок у розвиток сталої та чистої енергетики

 • Задоволення потреб ринку у фахівцях

Відповісти на високий попит на фахівців в галузі сонячної енергетики, та створити додаткові можливості для реалізації нових знань та навичок

Фото без опису

Спеціалізації

Монтажник електричних сонячних станцій – це професіонал, який відповідає за встановлення сонячних панелей та інших компонентів сонячних електростанцій. Основні функції монтажника сонячних електростанцій включають:

 1. Встановлення сонячних панелей: розміщення сонячних панелей на відповідних місцях, таких як дахи будівель або земельні ділянки.
 2. Кабельні з’єднання: встановлення електричних кабелів, що з’єднують сонячні панелі з інверторами та з’єднують систему з електромережею будівлі.
 3. Монтаж інверторів: встановлення та підключення пристроїв, які перетворюють сонячну енергію з постійного струму на змінний струм, придатний для використання в електричних мережах.
 4. Виконання налаштування: виконання перевірки та налаштування різних параметрів сонячної електростанції, таких як напруга, струм, частота тощо, щоб забезпечити оптимальну роботу системи і забезпечити максимальну генерацію сонячної енергії.
 5. Обслуговування та ремонт: забезпечення ефективної роботи сонячних електростанцій після їх встановлення, що включає моніторинг продуктивності, очистку, заміну або ремонт компонентів, оновлення та підвищення ефективності.

Проєктувальник електричних сонячних станцій – це фахівець, який відповідає за визначення оптимальної конфігурації та розробку проєктів сонячних електричних систем для виробництва електроенергії з сонячної енергії. Його робота охоплює наступні завдання:

 1. Аналіз місця: дослідження місцевості, де планується встановлення сонячних панелей, враховуючи особливості клімату, сонячної інсоляції та ландшафту.
 2. Оцінка ефективності та витрат: визначення ефективності системи та розрахунок вартості проєкту.
 3. Врахування регуляторних вимог: дотримання всіх законодавчих та нормативних вимог, пов’язаних з встановленням сонячних електростанції.
 4. Розрахунок потужності: визначення кількості сонячних панелей та інших компонентів, необхідних для виробництва електроенергії.
 5. Вибір обладнання: вибір сонячних панелей, інверторів, систем накопичення електроенергії та іншого обладнання, яке найкраще відповідає конкретному проєкту.
 6. Розробка схеми підключення: принципова однолінійна схема, де буде показано як компоненти системи будуть підключені один до одного та до електромережі.
 7. Розробка технічної документації: підготовка детальних планів та специфікацій для будівництва та монтажу сонячної електростанції.

Скільки коштує навчання?

Для осіб, які пройшли відбір на навчання, курс є безкоштовним.

Наші експерти готові надати вам всю необхідну підтримку протягом всього курсу. Якщо у вас виникли будь які питання, будь ласка, пишіть на електронну пошту: office@repowerua.org

Або звертайтесь за номером телефону: +38 (096) 393-29-33

Посилання на проєкт:

https://repowerua.org/uk/projects/sonyachnij-start-perekvalifikatsiya-veteraniv-ta-vpo/?fbclid=IwAR13pJoeb2jqNMJPCumu0CVLCtPxkSM9ZD8PT16j3pl1c7Txt8z7WUrEl_A

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора