Ворожбянська міська громада
Сумська область, Сумський район

Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обстав

Дата: 27.07.2023 11:35
Кількість переглядів: 175

З метою соціальної захищеності осіб похилого віку та осіб з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах».

У межах реалізації експериментального проєкту є можливість БЕЗКОШТОВНО отримати у Спеціалізованому Миргородському санаторії «Слава»  такі соціальні послуги:

- надання притулку;

- підтримане проживання.

Відділення притулку (6-ти поверховий корпус з ліфтом). 52 боксовані кімнати по 2 особи в кімнаті, розраховане на 208 осіб. В боксі є роздільний санвузол (окремо туалет  та напівванн з мийкою). В холі на кожному поверсі  - телевізор, холодильник .

Відділення підтриманого проживання (3-х поверховий корпус), який складається з 68 кімнат - 136 осіб по 2 особи в кімнаті, є санвузол і туалет (піддон, умивальник, унітаз). На кожному поверсі є хол з телевізором та холодильником.

Разом з   цими послугами БЕЗКОШТОВНО надається проживання та харчування.

Ці послуги БЕЗОПЛАТНО можуть отримати особи похилого віку й особи з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб (у тому числі, жителі 5-кілометрової прикордонної зони, які побажали евакуюватися, в разі отримання ними довідки внутрішньо переміщеної особи та відповідності вищезазначеним критеріям).

Для отримання послуг, особа, яка їх потребує, має звернутися до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення в територіальній громаді за місцем проживання/перебування, або до виконавчого органу міських, районних у містах, селищних, сільських рад (обов'язковою умовою отримання послуг –  наявність довідки ВПО).

Заїзд в санаторій «Слава» вже розпочато, послугами можна скористатися до кінця 2023 року.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора