РОДИНА ДЛЯ КОЖНОЇ ДИТИНИ: ЯК ПОВНОМАСШТАБНА ВІЙНА ВПЛИНУЛА НА ПРОЦЕС ВСИНОВЛЕННЯ, — ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ

Дата: 09.06.2023 11:22

Фото без описуВ інтерв’ю для ELLE Ukraine Міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович розповіла, як відбувається процес усиновлення на тлі повномасштабного вторгнення, а також про форми опіки, що наразі найпоширеніші в Україні.

Дітей, які проживають в інтернатних закладах і мають статус, тобто можуть бути всиновлені чи передані під опіку, наразі п`ять із половиною тисяч. Майже три тисячі з них перебувають за кордоном. Ми намагаємось відбудувати місток між дітьми та прийомними батьками. І це найбільший виклик нашого сьогодення. Маємо акумулювати більше зусиль для підтримки родин у кризі, щоб зберегти дітей з родиною і в родині.

Велику увагу в Міністерство соціальної політики України ми також приділяємо захисту інтересів дітей, які стали сиротами або залишилися без батьківського піклування. Ті діти, які чекають на усиновлення, мають зростати в атмосфері любові й підтримки, — у прийомних або патронатних родинах.

Інформація з Facebook сторінки Оксани Жолнович