Дата: 09.06.2023 14:44

Консультації і супровід із соціальних питань та психоемоційна підтримка військових і їхніх рідних доступна за безкоштовним номером 0 800 332 720.

Звертайтеся на лінію Служби психосоціальної підтримки родин військовослужбовців, якщо:

• потрібно роз’яснення процедур відпусток, переведення, лікування та інших питань несення служби: тут підкажуть, до кого і як звертатися;
  • є необхідність з’ясувати, які пільги чи соцгарантії, передбачені для родини військовослужбовця і що робити, якщо ваші документи не приймають або на ваші запити не надають відповіді;
  • потрібно з’ясувати, до кого звертатися, якщо родич на фронті і з ним тривалий час немає зв’язку;
  • є підозри або підтвердження, що військовий потрапив в полон і рідні не знають, що робити в цій ситуації.

Телефонуйте до нас, якщо:

• ви військовий і відчуваєте, що вам важко виносити переживання, які ви маєте;
  • ви дружина, мама, наречена, дівчина або сестра військового і відчуваєте емоційне виснаження від постійного хвилювання;
  • ви шукаєте способи, як підтримати вашу рідну людину, яка на фронті;
  • вас бентежить, що ваше спілкування з коханою людиною на відстані або після возз’єднання стало більш холодним і менш емоційним.

Консультанти зорієнтують, що робити та як можна діяти саме у вашій ситуації, а також нададуть психологічну підтримку, щоб ви могли впоратися з викликами.

Так, не завжди легко звертатися за підтримкою. Допоможіть поширити ці контакти: тримайте їх під рукою, зберігайте та поширюйте.

Ваше розповсюдження інформації може бути корисним для тих, хто потребує підтримки, але не наважується одразу звернутись за допомогою.

Більше про проєкт Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців на сайті www.pidtrymka.in.ua та на сторінці www.facebook.com/syla.in.ua

Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису