«Вовк в овечій шкурі», або як маскується насильство

Дата: 08.06.2023 08:07

Фото без описуЦе турбота… це виховання… це втома… це ревнощі… це характер такий… так у всіх, це нормально…

Часто насильство виправдовується чимось іншим, його складно помітити постраждалій стороні, бо ознаки можуть бути неочевидними, приховуватись.

На що варто звернути увагу?

Ізоляція: одна зі сторін постійно намагається відокремити партнера від сім'ї, друзів та інших соціальних контактів, створюючи відчуття залежності від себе.

Емоційне маніпулювання: постійні погрози, грубість, зневага, приниження та постійне критикування партнера з метою контролю його поведінки.

Фізичні ознаки: синці, подряпини, опіки, вивихи, переломи або інші видимі тілесні пошкодження, які можуть бути наслідками насильства.

Контроль фінансів: одна сторона контролює гроші та фінансові ресурси, вимагаючи рахунків за кожну витрату та обмежуючи фінансову незалежність партнера.

Відчуття страху: партнер постійно перебуває у стані тривоги, страху або напруженості через поведінку іншої сторони.

Соціальна ізоляція: одна сторона обмежує партнера в участі в соціальних активностях, релігійних зібраннях або інших подіях.

Сексуальне насильство: примусовий або небажаний сексуальний контакт, сексуальні образи або запити, що порушують особисту гідність та згоду.

Ці ознаки можуть вказувати на присутність насильства у стосунках.

Більш детально поговоримо про це під час прямого ефіру в суботу, 27 травня, в 11:00 з нашою кейс-менеджеркою Анною Крамар

Проєкт «Безпечний простір для жінок і дівчат» реалізується за підтримки International Medical Corps

#ЛігаСучаснихЖінок

#безпечнийпростірдляжінокідівчат