Кожна дитина має право на сім'ю!

Дата: 01.06.2023 11:19

Сім'я - це місце, де діти ростуть, вчаться, розвиваються та відчувають справжню любов, адже сімейне оточення надає дітям не тільки фізичний догляд, але й емоційну підтримку, створюючи стійку основу для їхнього життя.

Кожна дитина має право на сім'ю, незалежно від своєї національності, походження чи стану. Держава та суспільство повинні забезпечити це право, надаючи підтримку сім'ям, створюючи умови для належного виховання та безпеки.

Це право закріплене в статтях Конвенції ООН про права дитини, які підкреслюють важливість сім'ї та родинного тепла для дитини. Ці статті гарантують право дитини на реєстрацію, ім'я та родинні стосунки, збереження родинного зв'язку, контакт з батьками, а також захист від насильства та недбалості. Вони служать основою для створення сприятливих умов і політик, що забезпечують добробут та безпеку дитини в рамках родинного оточення.