A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ворожбянська міська громада
Сумська область, Сумський район

На Сумщині з початку року понад 200 осіб отримали ваучери на навчання

Дата: 17.05.2023 14:45
Кількість переглядів: 16

Однією із дієвих послуг служби зайнятості щодо сприяння підвищенню конкурентоспроможності громадян на ринку праці є видача ваучерів на навчання. Це реальний шанс для громадян певних категорій здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію, а роботодавцям –мати кваліфікований персонал.

Ваучер на навчання – це документ встановленого зразка, що дає право на перепідготовку, підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні, спеціалізацію, підвищення кваліфікації у навчальних закладах чи у роботодавця. Для отримання ваучера необхідно звернутись до центру зайнятості.

Повний перелік професій, за яким може бути виданий ваучер: 

https://is.gd/qjIfuw

Детальніше про ваучери  тут: https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery

З початку року на Сумщині (станом на 15 травня) 206 осіб отримали ваучер на навчання, з яких - одна з числа внутрішньо переміщених осіб, інші - з категорії старше 45 років. Найкраще спрацювали у Сумській філії Сумського обласного центру зайнятості, видавши 114 ваучерів, Охтирській філії  - 53, Шосткинській філії - 22 ваучери.

Найбільше  у такий спосіб проходили навчання за професіями кухар (74особи), електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (33), електрогазозварник (32), кондитер (21),  швачка (15), бджоляр (11).

Якщо є бажання не відставати від життя, оволодівати новими технологіями та сучасними професійними навичками, тоді на допомогу прийде  служба зайнятості, навіть якщо ваш вік сягнув 45+.

Уразі виникнення питань звертайтесь на гарячу лінію Сумського обласного центру зайнятості 093 276 39 66; 096 109 08 37; 095 337 41 10, а також приєднуйтесь до нашого Telegram-каналу https://t.me/+Jis40eOnV-JjNjUy


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора