Пам’ятаємо - перемагаємо!
Сьогодні, 8 травня, в Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений вшануванню пам’яті жертв Другої світової війни.
Війна 1939-1945 рр. стала найкривавішою і найжорстокішою в історії людства. Цей день присвячений пам’яті тих, чиє життя було обірване насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй. Тим, хто загинув на фронтах, в окопах, і тим, хто прийняв смерть під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття. Тим, які віддали найдорожче - власні життя за право свого народу жити вільно у незалежній Україні.
Війна – це зло! День примирення – це символ того, що всі країни повинні об'єднатися разом. І сьогодні мають стати єдиними та зупинити російські злочини!
Обов’язково настане той світлий день, коли наша громада разом з усіма містами України буде святкувати велику Перемогу!
Пам’ятаємо - перемагаємо!
Вічна Пам’ять жертвам Другої світової війни!
Слава українським захисникам!
Слава Україні!