Найдорожчий скарб кожного народу - це його діти

Дата: 24.04.2023 11:10

Ворожбянська міська рада висловлює подяку за надану гуманітарну допомогу Благодійний фонд «Фонд громад "Рідня" та партнерам "Медична та благодійна допомога Франція-Украïна" -  Aide Médicale&Caritative France-Ukraine, компанії «СанАгро Україна», кредитна спілка «Вигода», які надали благодійну гуманітарну допомогу брендовими речами дітям Героїв-воїнів, які загинули, у полоні, безвісті відсутні чи важкопоранені.

Ворожбянською міською радою було отримано та видано благодійну допомогу дітям зазначеної категорії.

Дуже приємно працювати з людьми, які підтримують дітей, надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, дарують не просто матеріальні цінності, а дають надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.