​​​​​​​Поліцейські офіцери громад в Сумській області  застерігають: Не станьте жертвами шахраїв!

Дата: 05.04.2023 11:26

Фото без описуНайчастішими шахрайськими схемами є телефонні дзвінки, операції з банківськими картками та покупки товарів через інтернет.

Ні в якому разі не повідомляйте по телефону жодних банківських даних невідомим особам.

Пам’ятайте, що жоден банківський працівник по телефону не має права вимагати реквізитів вашого банківського рахунку чи карточки, якщо до Вас телефонують із застереженням, що Ваша карточка заблокована та просять назвати реквізити карточки в тому числі пін-код, СRV-код чи код із СМС – ні в якому разі не робіть цього!

У разі такого дзвінка, перервіть зв’язок та особисто відвідайте найближче відділення банку щоб з’ясувати обставини!

Серед найпоширеніших схем зловмисників залишаються – покупка товару в Інтернеті, банківські картки та схема «ваш родич у біді».

Якщо стали жертвою шахраїв, повідомте про це в поліцію за телефоном «102».