A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ворожбянська міська громада
Сумська область, Сумський район

Як захистити свою платіжну картку від шахраїв

Дата: 20.03.2023 08:20
Кількість переглядів: 105

Фото без описуЩоб не дати шахраям можливості списати кошти з вашої банківської картки, дотримуйтесь кількох простих правил безпеки:

🟢Не тримайте PIN-код картки разом із самою карткою. Його потрібно знати напам’ять.

🟢Не розголошуйте PIN-код і CVV2-код своєї платіжної картки. Ігноруйте запити надати цю інформацію навіть від працівників банку або представників правоохоронних органів.

🟢Регулярно змінюйте PIN-код картки. Проте робіть це через перевірений банкомат, який розташований всередині відділення банку.

🟢Встановіть добовий ліміт на зняття готівки з платіжної картки. У разі шахрайства це обмежить списання значних сум коштів.

🟢Під’єднайте послугу SMS-інформування про всі операції за картковим рахунком. Таким чином ви зможете відстежувати транзакції та вчасно зреагувати у разі неправомірних дій з вашою карткою.

🟢Не використовуйте чужі телефони для входу в Особистий кабінет мобільного банку. Вхід здійснюйте виключно з власних пристроїв.

🟢Уникайте зберігання даних вашої картки на сайтах інтернет-магазинів. Це зменшить ймовірність того, що вони будуть викрадені у разі хакерської атаки.

🟢У разі втрати (крадіжки) картки негайно телефонуйте до банківської установи для її блокування.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора