Пам`ятаємо і шануємо Небесну Сотню!

Дата: 20.02.2023 08:01

20 лютого Україна вшановує дев’яту річницю пам’яті Героїв Небесної Сотні. Цього дня йдеться про героїчну боротьбу, самопожертву, готовність українського суспільства захищати незалежність України.

Революція Гідності є однією з наймасштабніших подій у новітній історії України. За даними Генпрокуратури, під час придушення акцій Майдану постраждало 2500 осіб, із них 107 загинули, 1200 отримали травми, у тому числі 185 з вогнепальної зброї. Згодом загиблих учасників акцій протесту стали називати «Небесною сотнею». Нині їх вважають першими героями російсько-української війни.

Не забуваймо тих, хто не пошкодував життя заради нашого майбутнього! Вічна пам’ять полеглим Героям Майдану!

Герої, які пожертвували найціннішим, заради нашого майбутнього. Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них! Пам`ятаємо і шануємо Небесну Сотню! Слава героям! Слава Україні!