ЯК ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ НАВЧАННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ОКРЕМОГО СТРІЛЕЦЬКОГО БАТАЛЬЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 14.02.2023 14:40

Фото без описуЗаняття будуть теоретичні та практичні, які розраховані на 10 діб та не будуть різнися для чоловіків та жінок

Розроблена програма бойового злагодження затверджена командуванням Сухопутних військ України.

Під час навчання військовослужбовці набудуть навичок обладнання окопів та їх маскування, зможуть вивчити ознаки демаскування, обрання місця для ведення вогню вдень, і вночі, як з місця, так і при пересуванні, отримають знання з медичної підготовки, орієнтації на місцевості та ефективного зв’язку.

Серед інструкторів, які навчатимуть військовослужбовців, як штатні, які мають багаторічний досвід, так і запрошені – відповідно до теми заняття.

За матеріалами: