Ворожбянська міська громада
Сумська область, Сумський район

У січні майже 300 зареєстрованих безробітних залучено до суспільно корисних робіт

Дата: 31.01.2023 14:29
Кількість переглядів: 108

Фото без описуОбласна служба зайнятості, виконуючи основну функцію – працевлаштування безробітних, вибудовує свою роботу з максимальною користю для суспільства. Нині, пристосовуючись до умов воєнного стану.

Як доказ, організація та проведення суспільно корисних робіт та забезпечення безперебійної роботи «Пунктів незламності».

З початку дії програми (жовтень минулого року) до суспільно корисних робіт було залучено 27 територіальних громад області і понад 1 тисяча безробітних, з яких 227 долучилися вже в цьому році.

Праця безробітних була задіяна на  будівництві та ремонтно-відновлювальних роботах захисних споруд та споруд спеціального призначення, створенні найпростіших укриттів, облаштуванні підвальних приміщень під укриття, розборі завалів, ремонті приміщень, наданні допомоги населенню, інвалідам, дітям, громадянам похилого віку, вантажно-розвантажувальних роботах, заготівлі дров для опалювального сезону військовим та населенню тощо.

Оплата таких робіт здійснюється в розмірі, що не може бути меншим мінімальної заробітної плати.

Внаслідок масованих обстрілів критичної інфраструктури по всій Україні виникла гостра нестача електропостачання. Це і змусило створити «Пункти незламності» – місце безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла. У цих пунктах є доступ до Інтернету, тут можна обігрітися та зарядити гаджети.

У січні поточного року 106 зареєстрованих безробітних активно долучилися до забезпечення безперебійної роботи цих пунктів у  Бочечківській, Путивльській, Чупахівській, Лебединській, Тростянецькій, Миколаївській, Роменській, Ямпільській, Шосткинській, Середино-Будській, Глухівській, Березівській, Шалигінській, Свеській  громадах.

 

У разі виникнення питань звертайтесь на гарячу лінію Сумського обласного центру зайнятості 093 276 39 66; 096 109 08 37; 067 698 29 58; 095 337 41 10, а також приєднуйтесь до нашого Telegram-каналу https://t.me/+Jis40eOnV-JjNjUy


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора