Гуманітарна допомога пільговим категоріям населення

Дата: 27.10.2022 15:06

За сприяння голови Сумської районної державної адміністрації Руслана Сіренко, заступника голови Сумської районної державної адміністрації Оксани Скляр, Ворожбянська міська територіальна громада отримує гуманітарну допомогу, яка надається пільговим категоріям населення громади: багатодітні родини, особи з інвалідністю 1 та 2 групи, діти з інвалідністю, опікунські родини та прийомна сім’я, в яких виховуються діти сироти, діти позбавлені батьківського піклування, сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах, діти від 0 до 2 років, родини ВПО та інші.

Починаючи з 21 березня на сьогоднішній день накопичувально гуманітарну допомогу отримали 7348 родин (9307 наборів) громади. В якості допомоги сім’ям надаються продукти харчування, засоби гігієни, дитячі та дорослі підгузки, дитяче харчування.

Робота з надання населенню допомоги триває.