Сильні - Фонд допомоги людям, які пережили сексуальне насилля під час війни

Дата: 29.09.2022 15:23

Фото без описуЖінки, чоловіки, дівчата, хлопці, діти та їхні батьки – можуть отримати допомогу за напрямками: оплата медичних послуг, психологічна та юридична допомога.

«Сильні» — благодійний фонд, що надає конфіденційну та безоплатну допомогу людям, які пережили сексуальне насильство під час війни.

Команда фонду — це спеціалістки різних напрямків, які волонтерять задля надання якісної допомоги. Кожна з нас керується принципами етичності, конфіденційності та безпеки для усіх, хто до нас звертається: незалежно від статі, віку, гендеру чи сексуальної орієнтації. А також незалежно від того, хто вчинив сексуальне насилля: цивільна людина чи військова (з російської чи української сторони).

Нашу роботу фінансують доброчинці — вже понад 6 тисяч людей долучились до підтримки  людей, які пережили сексуальне насилля.