Подяка Support Ukraine/Euromaidan London за надану гуманітарну допомогу

Дата: 29.08.2022 15:51

Фото без описуВ цей нелегкий час спротиву України російській агресії, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує. Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять для тих, хто чекає допомоги.

Ворожбянська міська рада висловлює подяку організації Support Ukraine/Euromaidan London, а особливо Валерії Тітковій, Хейлі Парсон, Тані Ал-Рахеб і Юлії Герасімовій за надану гуманітарну допомогу жителям Ворожбянської міської територіальної громади у вигляді дитячих підгузків, дитячого харчування та підгузків для дорослих.

Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Дякуємо за турботу і участь, підтримку та ваші щирі і чуйні серця.