Ворожбянська міська громада
Сумська область, Сумський район

Кібербезпека – запорука безпеки життя

Дата: 04.08.2022 15:08
Кількість переглядів: 2312

Фото без описуДепартаментом кіберполіції створено та підтримується проект «МРІЯ» StopRussiaChannel (https://t.me/stoprussiachannel), який об?єднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезинформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет.

На сьогодні, у проекта є офіційний сайт, а також декілька окремих ініціатив:

– https://mriya.social (офіційний сайт проекту)

– https://t.me/stoprussiachannel (основний телеграм канал, де здійснюються комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування

https://t.me/stopdrugsbot - Офіційний чат-бот, який приймає інформацію про ресурси, що поширюють фейки та російську пропаганду. Підпишись на офіційний канал, з актуальною та перевіреною інформацією, а також важливими завданнями для блокування! Увага! Кожні 14 днів на каналі для активних користувачів проводиться розіграш призів.

 https://t.me/ukraine_avanger_bot (офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, коллаборантів, мародерів та іншу оперативну інформацію)

– https://t.me/sumyzradnuk (група з актуальною інформацією про колаборантів Сумщини)

– @stop_collaborant_bot (офіційний бот для збору інформації про діяльність колаборантів)

– «Чемпіони кібербезпеки» – просвітницько-профілактична гра у форматі вікторини, метою якої є запобігання кіберзлочинів щодо дітей. Цільова аудиторія: 12+. Гра може бути корисною і дорослій аудиторії з метою розвитку умінь цифрової безпеки. Поатформи для скачування:

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whotir.cyberchamp - мобільний додаток«Чемпіони кібербезпеки» (12+) на платформі Google Play.

https://apps.apple.com/ua/app/%D1%87%D0%B5%D0%BC%D0%BF%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B8-%D0%BA%D1%96%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D0%B8/id1619323651?l=uk - мобільний додаток«Чемпіони кібербезпеки» (12+) на платформі Apple.

https://www.whotir.tk/wp-content/uploads/2022/05/cyberchamp_setup.zip  - файл з грою  «Чемпіони кібербезпеки» (12+) з версією для ПК.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора