Які бувають соціальні послуги та що вони передбачають?

Дата: 22.02.2022 16:39

Ділимось з вами відео, створеним Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) в рамках проекту #СПІЛЬНО, в якому ви дізнаєтесь про базові соціальні послуги, які можуть надаватись сім'ям з дітьми у громадах:

• Консультування;
  • Переклад жестовою мовою;
  • Натуральна допомога;
  • Фізичний супровід людей з інвалідністю;
  • Представництво інтересів;
  • Кризове втручання;
  • Посередництво (медіація);
  • Денний догляд;
  • Догляд вдома;
  • Підтримане проживання;
  • Догляд та виховання дітей в умовах наближених до сімейних;
  • Соціальна адаптація;
  • Соціальних супровід;
  • Соціальна профілактика.

?? Проєкт #СПІЛЬНО впроваджується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) UNICEF Ukraine та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW) Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ).

В Консорціум входять Українська мережа за права дитини, Надія і житло для дітей Partnership for Every Child / Кожній дитині, СОС Дитячі Містечка Україна та ГО "Соціальна Синергія".