ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ,
ВІДВІДУВАЧІ ОФІЦІЙНОГО ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛУ
ВОРОЖБЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ!

Звернення громадян виступають у суспільстві як один із засобів прямого включення громадян у громадське управління та одна із форм безпосередньої демократії доступної кожному без обмежень. Конституція України надала право кожному громадянину України звертатися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, установ, організацій незалежно від форм власності, підприємств, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН
У ВОРОЖБЯНСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

Щоденний прийом громадян для надання консультативних послуг населенню проводить начальник організаційно-господарського відділу виконавчого комітету Ворожбянської міської ради у робочі дні з 08:00 до 17:00 з перервою на обід з 12:00 до 13:00.

Громадяни приймаються з усіх питань без попереднього запису.

З метою надання об’єктивної та кваліфікованої консультації до участі в проведенні прийому, у разі необхідності, залучаються спеціалісти галузевих компетентних служб.

Консультації також можна отримати за телефоном: (05443) 9-74-68.

У Ворожбянській міській раді щоденно функціонують:

телефон "гарячої лінії" та "телефон довіри" – (05443) 9-74-68

Робота зі зверненнями громадян ведеться відповідно до вимог Закону України „Про звернення громадян”Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування".

Відповідно до вимог Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції» (набрав чинності 28 жовтня 2015 року) громадяни можуть подавати електронні звернення з використанням мережі Інтернет та засобів електронного зв’язку.

Адреса електронної пошти Ворожбянської міської ради, визначена для роботи з електронними зверненнями громадян:

vorozhbamr@ukr.net

Електронне звернення пишеться у довільній формі, але має відповідати вимогам Закону України «Про звернення громадян».

У зверненні необхідно:
- вказати прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання;
- викласти суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги;
- зазначити дату;
- зазначити електронну поштову адресу, на яку можна надсилати відповідь, або інші засоби зв’язку.

Зразок написання звернення

Також електронне звернення можна подати шляхом заповнення форми на сторінці Контакти офіційного інтернет-порталу Ворожбянської міської ради.

Графік прийому громадян з особистих питань керівництвом виконкому Ворожбянської міської ради на 2021 рік

Графік прийому громадян з особистих питань старостами старостинських округів на 2021 рік

Графік прямих телефонних ліній з міським головою та його заступниками

Графік прямих телефонних ліній зі старостами старостинських округів