Вакансії, конкурси

Вибачте за тимчасові незручності через технічні помилки! Інформація може відображатися некоректно!

Відбувся конкурс на посаду керівника Ворожбянської гімназії № 4 Ворожбянської міської ради Сумської області

Сьогодні, 04.08.2021 року, на базі Ворожбянської міської ради відбувся конкурс на посаду керівника Ворожбянської гімназії № 4 Ворожбянської міської ради Сумської області.

13:01:10 04.08.2021

Перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника Ворожбянської гімназії №4 Ворожбянської міської ради Сумської області

Сьогодні, 23 липня 2021 року, відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника Ворожбянської гімназії №4 Ворожбянської міської ради Сумської області.

11:50:45 23.07.2021

Перелік осіб, допущених до участі в конкурсі зайняття посади директора Ворожбянської гімназії №4 Ворожбянської міської ради

Комісія з проведення конкурсу на зайняття посади директора Ворожбянської гімназії №4 Ворожбянської міської ради інформує щодо переліку осіб, допущених до участі в конкурсі (протокол №1 від 23.07.2021 року засідання конкурсної комісії).

11:45:29 23.07.2021